Archiwum - września 2016

WRZ

20

linkologia.pl spis.pl
 

Na siłowniach zauważyć można bardzo wiele młodych osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę. Część z nich to osoby mające problemy z nadwagą i chcące zredukować ją do znacznie mniejszego poziomu. Spotykamy się również z osobami bardzo szczupłymi, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie i zyskać bardziej męską sylwetkę. Musimy pamiętać o takich rzeczach, ponieważ mają one naprawdę duży wpływ na to jak będziemy się czuli. W ten sposób będziemy mogli uniknąć większości stresujących sytuacji i doprowadzić do tego, że będziemy wyglądać na prawdę zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce wcześniej. Przekonanie się do takiej formy spędzania swojego wolnego czasu wymaga dużej motywacji – bez niej nie będziemy w stanie trenować odpowiednio ciężko i długo.

Suplementacja diety


Dlatego też dobrze jest przyjść na siłownie zmotywowanym i chętnym do przejścia naprawdę dużej zmiany. Jeżeli będziemy mieli ściśle określony cel to nasze starania będą w stanie przynieść zdecydowanie lepsze efekty niż miało to miejsce przed laty. Miejmy takie rzeczy na uwadze i pamiętajmy o tym przez cały czas. Dodatkowo wzrost masy można przyśpieszyć, co sprawi, że coraz chętniej będziemy podchodzi do ćwiczeń oraz stosowanej diety. Odżywki na masę-gainery są w stanie przyśpieszyć  proces budowania masy mięśniowej. Nie powodują one przyrostów tłuszczowych, ale właśnie czystej masy mięśniowej. Wpłynie to pozytywnie na nasze chęci i sprawi, że już przez cały czas będziemy mocno nastawieni na trening siłowy.

woombat   tagi: młodzi, siłownia, trening

WRZ

01

linkologia.pl spis.pl
 

 

 

Osoby, które rozpoczynają przygodę ze sportem zadają sobie pytanie – czy suplementacja diety jest konieczna? Czy można osiągnąć efekty bez sięgania po takie dodatkowe substancje. Okazuje się, że podstawą zawsze jest dieta. To ona powinna być kompletna i zapewniać nam jak najwięcej składników odżywczych. Niestety bardzo ciężko jest ułożyć ją w taki sposób, aby unikać produktów niezdrowych, zadbać o odpowiednią kalorykę i jeszcze zapewnić odpowiednią liczbę składników odżywczych, który nasz organizm będzie potrzebował. Z tego powodu tak ważne jest, aby móc sięgnąć po dodatkowe produkty, które są w stanie utrzymać nasz organizm w równowadze. Dzięki temu nie będziemy mieli niedoborów oraz problemów zdrowotnych. Dlatego z reguły okazuje się, że konieczne będzie sięgniecie po odżywki.

Odżywki w sporcie

Warto jest to robić, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie znacznie uprościć sobie życie. Zamiast kombinować z odżywianiem i do każdego posiłku pochodzić z wagą apteczną jesteśmy w stanie skupić się wyłącznie na tych najważniejszych rzeczach. Dzięki suplementacji będziemy dbali o to, aby nasz organizm miał wszystko co jest potrzebne do dalszego rozwoju. Suplementy to są te same składniki, które znajdujemy w pożywieniu. Nie są więc zagrożeniem dla naszego zdrowia, a jedynie uzupełnieniem tego, co na co dzień będziemy jedli. Jeżeli chcemy, aby były one skuteczne to również nasza dieta musi stać na odpowiednim poziomie.

Więcej informacji o suplementach na stronie: http://bodypak.pl/

woombat   tagi:

WRZ

01

linkologia.pl spis.pl
 

 

Pierwsze dni na siłowni są dla nas dużym wyzwaniem. Nie wiemy jeszcze w jaki sposób się zachować oraz mamy trudności z wykonywaniem nawet najbardziej podstawowych ćwiczeń. Nie powinniśmy jednak podchodzić do tego jak do kary a szukać w tym pozytywów. Pozwoli nam to na lepszą klimatyzację. Po kilku tygodniach cały początkowy strach już zupełnie odejdzie i nie będziemy czuli się dziwnie nieswojo w takim miejscu. Mamy też szansę poznać nowe osoby, które mają podobne pasje i cele do nas. Z czasem być może utworzymy nawet grupkę, która będzie się wzajemnie wspierać i sobie pomagać. O takich rzeczach powinniśmy pamiętać i nie narażać się specjalnie na takie problemy. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z pomocy trenerów personalnych.

Pomoc w akimatyzacji

Są w stanie pomóc nam zaaklimatyzować się w takim nowym miejscu i przede wszystkim są one w stanie zapewnić nam lepszą technikę wykonywania ćwiczeń. Osoby, które będą wykonywały takie ćwiczenia samodzielnie, bez żadnego nadzoru mogą po prostu podchodzić do nich w niewłaściwy sposób. To z kolei może oznaczać powstawanie kontuzji. Jeżeli dojdzie do naderwania mięśnia to musimy liczyć się z tym, że w najbliższym czasie nie uda się nam powrócić na siłownię. Będziemy musieli wtedy zadbać o swoje zdrowie i spędzić cały ten czas na odzyskiwaniu sprawności. Takie rzeczy są dla nas ważne i nie wolno jest ich bagatelizować. Nieleczona kontuzja, która dodatkowo jest forsowana treningami może przerodzić się w poważniejsze problemy, które będziemy odczuwać przez całe życie.

woombat   tagi:

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012